"


   

  

Jak wynika z zamieszczonych tutaj prac, fotografia ślubna to nie jedyny kierunek moich zainteresowań. Od lat wiele uwagi poświęcam grafice 
komputerowej, której pojęcie, jak wiadomo, jest bardzo szerokie. Wachlarz projektów kierowany do różnych odbiorców to m.in.: wizytówki, ulotki, druki okolicznościowe, zaproszenia, plakaty, logotypy i loga firmowe, bilbordy, roll-up, projekty stron www i sklepów internetowych itp.

   Przed Państwem projekty graficzne, realizacje mniej lub bardziej złożone, przedstawiające m.in. szatę graficzną fotoalbumów ślubnych, komunijnych, grafiki użytkowej czy też pracy z typografią. Chcę tym samym pokazać, że oprócz kreatywności, jaką trzeba w tej branży posiadać, ważną rolę odgrywają też narzędzia, za pomocą których realizowane są poszczególne zamówienia. Tym narzędziem jest rewelacyjny pod każdym względem program graficzny Adobe Photoshop CS6 Extended. To, do czego jest zdolny i co jest w stanie wyprodukować, widać na załączonych obrazkach.

    Od lat staram się nieustannie rozwijać swój warsztat, poszerzać wiedzę, czerpiąc inspiracje z ogólnodostępnych źródeł, takich jak literatura techniczna o profilu informatycznym czy specjalistyczne periodyki tworzone przez najlepszych grafików, kierowane do artystów chcących rozwijać swoje umiejętności. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o Internecie, w którym dzisiaj każdy przecież może znaleźć coś dla siebie i doskonalić swoje umiejętności za pomocą kursów lub szkoleń online.

    Pomysły do stworzenia tej lub innej twórczej wizualizacji często same powstają w głowie na podstawie szczegółów podpatrzonych w plenerze. Wszędzie, gdziekolwiek się znajdujemy, stykamy się przecież z przyrodą, z obrazem fauny i flory, dostrzegamy ciekawą architekturę, martwą naturę itp. Wystarczy jedynie wyjść z domu, a źródła inspiracji znajdą się w zasięgu wzroku. Później to już tylko kwestia złożenia wszystkiego w jeden wysublimowany obraz i... gotowe! Jakże proste, prawda?

    I Tobie, zainteresowany moimi pracami Odbiorco, życzę, abyś wyszedł z domu po swoje... inspiracje :)